Ofertă acceptată Cumpărare directă

service copiator, pachet papetarie tonere

Număr anunț
DA21963325
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Alecu Russo (CUI 17150142)
Furnizor / câștigător
BĂICEANU IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30903841)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.270 RON
Valoare atribuită
2.270 RON
Data publicării
05.12.2018 21:29
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 21:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.270 RON

din 2.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.