Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gaz petrolier lichefiat (GPL)

Număr anunț
DA21956473
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
ALEGRIA TOTAL S.R.L. (CUI RO27741731)
Cod CPV
09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,72 RON
Valoare atribuită
567,72 RON
Data publicării
05.12.2018 13:13
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,72 RON

din 567,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.