Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat
motorină+benzină
- Număr anunț
- DA21956293
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale-Unitatea Teritoriala 360 (CUI 26308129)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.854,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.840,88 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2018 13:08
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.840,88 RON
din 2.854,20 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 13,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.