Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carat deseuri lemn, maculatura, mobilier;transportat, reciclare deseuri retim din cladirile UMFT
- Număr anunț
- DA21954132
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- EUROWINDOW SRL (CUI RO15543927)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.642,86 RON
- Valoare atribuită
- 18.642,86 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:07
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.642,86 RON
din 18.642,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro