Ofertă acceptată Cumpărare directă

PENICILINA G NA 400.000UI flacon cu pulbere pt. solutie injectabila / BENZYLPENICILLINUM SODICUM

Număr anunț
DA21968330
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219 RON
Valoare atribuită
219 RON
Data publicării
06.12.2018 10:44
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219 RON

din 219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.