Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPORT NUME / CALARETI A4 / 300X105MM,Role hartie masini calcul 5.6cmx25m 2/set,Role termice 5.6cm x
- Număr anunț
- DA21931724
- Autoritate contractantă
- R 361684 Banca Nationala a Romaniei
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 30191140-7 · Accesorii de identificare personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.114,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.114,10 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:46
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.114,10 RON
din 4.114,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro