Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Modernizare DS108/1 Sat Pietroasa Mica, Comuna Pietroasele, judetul Buzau

Număr anunț
DA21914057
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
CONFERIC SRL (CUI RO3868283)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275.270,76 RON
Valoare atribuită
274.823,62 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
03.12.2018 09:00
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274.823,62 RON

din 275.270,76 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 447,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.