Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE CHIRURGICALE, Nr.G5, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.20x58MM -AE BL205N ; BL103N; BL 207N; BL 209N

Număr anunț
DA21970250
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.259,99 RON
Valoare atribuită
1.259,99 RON
Data publicării
06.12.2018 11:34
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.259,99 RON

din 1.259,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.