Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Dell Vostro 3670MT Intel i7-8700 4,6Ghz RAM 8GB HDD 1TB WIN 10 PRO

Număr anunț
DA21969111
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.455,30 RON
Valoare atribuită
53.455,30 RON
Data publicării
06.12.2018 11:05
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.455,30 RON

din 53.455,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.