Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate centrala i3

Număr anunț
DA21946219
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090,75 RON
Valoare atribuită
2.090,75 RON
Data publicării
04.12.2018 19:24
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090,75 RON

din 2.090,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.