Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterii si acumulatori

Număr anunț
DA21935010
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,11 RON
Valoare atribuită
349,11 RON
Data publicării
04.12.2018 11:17
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 07:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,11 RON

din 349,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.