Număr anunț
DA21952902
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,40 RON
Valoare atribuită
81,40 RON
Data publicării
05.12.2018 11:32
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,40 RON

din 81,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.