Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop bucatarie, Hartie igienica

Număr anunț
DA21950570
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01541 BUDIENI (CUI 15042080)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,80 RON
Valoare atribuită
304,80 RON
Data publicării
05.12.2018 10:25
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,80 RON

din 304,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.