Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE DEGIVRANTA 750 ML. CU POMPITA / SOLUTIE DEZGHETARE PARBRIZ 750 ML./ SPRAY DEGIVRANT 750 ML.

Număr anunț
DA21958809
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 6 (CUI 17314075)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,50 RON
Valoare atribuită
149,50 RON
Data publicării
05.12.2018 14:20
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 06:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,50 RON

din 149,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.