Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate optica LG, DVD+/-RW, 8x, GP57EB40, extern, USB 2.0, slim, negru, retail
- Număr anunț
- DA21959637
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30233152-1 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84 RON
- Valoare atribuită
- 84 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 14:41
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84 RON
din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro