Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ghirlanda pentru exterior cu led 5000x500 comete cu led stelute cu led clopotei cu led ornament. Str

Număr anunț
DA21951564
Autoritate contractantă
Comuna Creteni (CUI 2573870)
Furnizor / câștigător
DIDI BUD CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35058714)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
05.12.2018 10:53
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.