Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA21955341
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.2 (CUI 4666169)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
618,86 RON
Valoare atribuită
618,86 RON
Data publicării
05.12.2018 12:42
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,86 RON

din 618,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.