Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUSTAR TECUCI

Număr anunț
DA21960024
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI RO26521290)
Cod CPV
15871250-1 · Mustar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,40 RON
Valoare atribuită
374,40 RON
Data publicării
05.12.2018 14:51
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,40 RON

din 374,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.