Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de montare si demontare instalatii exterioare iluminat festiv

Număr anunț
DA21960917
Autoritate contractantă
ORASUL LEHLIU-GARA (CUI 16300713)
Furnizor / câștigător
ŞTEFAN G. SILVIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38526917)
Cod CPV
45316100-6 · Instalare de echipament de iluminare exterioara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
200.000 RON
Data publicării
05.12.2018 15:15
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200.000 RON

din 200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.