Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTACT MOBIL CONTACTOR TIP CCF 125 A

Număr anunț
DA21942309
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
TOTAL BUSINESS TECHNOLOGIES SRL (CUI RO32531698)
Cod CPV
31681100-4 · Contacte electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.990 RON
Valoare atribuită
3.990 RON
Data publicării
04.12.2018 14:30
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.990 RON

din 3.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.