Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geanta de mana

Număr anunț
DA21961716
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SC FLAMINGO`S FLY PRODCOM SRL (CUI RO3710266)
Cod CPV
18939000-0 · Genti de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
05.12.2018 15:43
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.