Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Haine Traditionale

Număr anunț
DA21961206
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentu Educatie Incluziva "Al. Rosca" Piatra Neamt (CUI 2613320)
Furnizor / câștigător
EURO DISCOUNT V & C SRL (CUI 17161885)
Cod CPV
18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.836,13 RON
Valoare atribuită
3.836,13 RON
Data publicării
05.12.2018 15:24
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.836,13 RON

din 3.836,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.