Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI CU CADOURI DE SARBATORI

Număr anunț
DA21961136
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
ARTSTAR INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 28639226)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.000 RON
Valoare atribuită
128.000 RON
Data publicării
05.12.2018 15:22
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.000 RON

din 128.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.