Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE 6500

Număr anunț
DA21962174
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 4718918)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.581,78 RON
Valoare atribuită
6.581,78 RON
Data publicării
05.12.2018 16:03
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.581,78 RON

din 6.581,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.