Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie HP Home & Office A4

Număr anunț
DA21945778
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIORI (PRIMARIA COMUNEI ROSIORI) (CUI 4342774)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,80 RON
Valoare atribuită
285,80 RON
Data publicării
04.12.2018 16:48
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,80 RON

din 285,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.