Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete carton, 50x90mm, carton 250gr

Număr anunț
DA21966576
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare atribuită
80 RON
Data publicării
06.12.2018 09:58
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80 RON

din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.