Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABEL ISHIHARA pentru simt cromatic, tip carte, 38 teste
- Număr anunț
- DA21971996
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374 RON
- Valoare atribuită
- 374 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 12:21
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
374 RON
din 374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro