Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laminator HAMA L47A 50313, A4
- Număr anunț
- DA21965146
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR BRAILA (CUI 17438901)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109 RON
- Valoare atribuită
- 109 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 09:15
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109 RON
din 109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro