Acasă · Licitații
· Piese pentru sobe, masini de gatit, aparate de incalzire a farfuriilor si aparate de uz casnic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOBA TERACOTA, COT 90, TEAVA 1M
- Număr anunț
- DA21963719
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 39722000-9 · Piese pentru sobe, masini de gatit, aparate de incalzire a farfuriilor si aparate de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999,56 RON
- Valoare atribuită
- 999,56 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 08:05
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
999,56 RON
din 999,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro