Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare AMPLASARE CONTAINERE CU DESTINATIA GRUP SANITAR SI RECOMPARTIMENTARE – INFIIN

Număr anunț
DA21962821
Autoritate contractantă
Comuna Motoseni (Consiliul Local Motoseni) (CUI 4591511)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION ART SYSTEM S.R.L. (CUI 39007098)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
05.12.2018 17:04
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.