Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ABONAMENTE PRESA - PENITENCIARUL ARAD
- Număr anunț
- DA21957538
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.480,71 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 13:45
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.480,71 RON
din 2.480,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro