Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare (DALI, PT+DDE, DTAC, avize si acorduri) Reabilitare si infiintare biblioteca
- Număr anunț
- DA21952085
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- ART BUILDING PROJECT S.R.L. (CUI 31180297)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.866 RON
- Valoare atribuită
- 25.866 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 11:06
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.866 RON
din 25.866 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro