Ofertă acceptată
Cumpărare directă
"Produse pentru intretinere piscina" cf nota 46551/21.11.2018
- Număr anunț
- DA21969550
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- ART NEW PISCINE S.R.L. (CUI 39557407)
- Cod CPV
- 45212212-5 · Lucrari de constructii de piscine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.350 RON
- Valoare atribuită
- 10.350 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 11:16
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.350 RON
din 10.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro