Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti Polirom 1 si Pachet carti Polirom 2

Număr anunț
DA21948009
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA TIMIS (CUI 2488510)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.584,23 RON
Valoare atribuită
5.584,23 RON
Data publicării
05.12.2018 09:09
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.584,23 RON

din 5.584,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.