Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reabilitare termica imobil B-dul 21 Decembrie 1989, nr. 90, Reabilitare curte, cf. anunt. ADV1018870

Număr anunț
DA20755655
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
CLUSUS CONSTRUCT SRL (CUI RO33448621)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.126 RON
Valoare finală
15.126 RON
Data publicării
02.07.2018 14:54
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.