Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fisa magazie A5, carton duplex, 250gr, tipar fata/verso

Număr anunț
DA21966128
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510 RON
Valoare atribuită
510 RON
Data publicării
06.12.2018 09:46
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510 RON

din 510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.