Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELEG. PRIZA PBSC PT CP E 045471
- Număr anunț
- DA21964801
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 (CUI 22366798)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48,30 RON
- Valoare atribuită
- 48,30 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 09:03
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48,30 RON
din 48,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro