Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale de curatenie

Număr anunț
DA21972809
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT "WESSELENYI" ZALAU (CUI 4566542)
Furnizor / câștigător
MORAR BUSINESS INVEST S.R.L. (CUI 36703818)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.143,29 RON
Valoare atribuită
2.143,29 RON
Data publicării
06.12.2018 12:46
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.143,29 RON

din 2.143,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.