Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie Pachet tonere

Număr anunț
DA21961586
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA (CUI 4394870)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.815,40 RON
Valoare atribuită
5.815,40 RON
Data publicării
05.12.2018 15:38
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.815,40 RON

din 5.815,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.