Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie 12134

Număr anunț
DA21958735
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
Furnizor / câștigător
CLEANEXPERT SHOP SRL (CUI RO25783331)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.511,51 RON
Valoare atribuită
4.511,51 RON
Data publicării
05.12.2018 14:18
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.511,51 RON

din 4.511,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.