Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GLUCOZA 5% - 250 ML
- Număr anunț
- DA21954868
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.270 RON
- Valoare finală
- 1.270 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:29
- Data finalizării
- 06.12.2018 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.