Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare SF-Modernizare strazi laterale Silvasu de Jos,Nalat Vad,1MAI,Cimitirului2,O.Goga,A.Boca

Număr anunț
DA21961278
Autoritate contractantă
ORASUL HATEG (CUI 5453878)
Furnizor / câștigător
NV CONSTRUCT SRL (CUI RO18639415)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
05.12.2018 15:27
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.