Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOXE DE EXTERIOR INDIANA LINE LUNA

Număr anunț
DA21958414
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
SC AVSOUND COMPANY SRL (CUI RO33706852)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,46 RON
Valoare atribuită
755,46 RON
Data publicării
05.12.2018 14:09
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,46 RON

din 755,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.