Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport perete LCD,Baterie controler Raid HP,Baterie controler SAS HP,Cutie metalica exterior

Număr anunț
DA21951868
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.360 RON
Valoare atribuită
2.360 RON
Data publicării
05.12.2018 11:01
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.360 RON

din 2.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.