Ofertă acceptată Cumpărare directă

200G ALBALACT UNT DE MASA B65%

Număr anunț
DA21971417
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA (CUI 4605587)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,02 RON
Valoare atribuită
43,02 RON
Data publicării
06.12.2018 12:05
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,02 RON

din 43,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.