Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR AUTO CARMAX 12V X 60 AH
- Număr anunț
- DA21968875
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,09 RON
- Valoare atribuită
- 231,09 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 10:58
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,09 RON
din 231,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro