Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE NECESARE REPARATIE DACIA DUSTER GL40JCA SI CITROEN GL20MAA
- Număr anunț
- DA21968517
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA AGRICOLA JUDETEANA GALATI (CUI 37805611)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,82 RON
- Valoare atribuită
- 537,82 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 10:49
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
537,82 RON
din 537,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro