Ofertă acceptată Cumpărare directă

Burghiu Pressler 450 mm d/interior 12 mm

Număr anunț
DA21959843
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.445,37 RON
Valoare atribuită
3.445,37 RON
Data publicării
05.12.2018 14:46
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.445,37 RON

din 3.445,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.