Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule-Fiat Ducato
- Număr anunț
- DA21953701
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICODIM GANEA" BISTRA (CUI 12878952)
- Furnizor / câștigător
- EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,94 RON
- Valoare atribuită
- 373,94 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 11:55
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
373,94 RON
din 373,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro