Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT NEBULIZARE

Număr anunț
DA21952608
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.700 RON
Valoare atribuită
8.700 RON
Data publicării
05.12.2018 11:22
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.700 RON

din 8.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.